podarkadamipokoje

comments

 1. MAŁGORZATA ZGIERZ

  Właśnie wróciliśmyzwypoczynku w JastrzębiejGórze.Pokoje Pod Arkadami todokładnieto,czegoszukaliśmy. Czyściutko, wyposażone we wszystko copotrzebne idokładnietakie, jakopisane nastroniew internecie. Cudownigospodarze. Gorąco polecamajana pewno wrócę tamzarok.

 2. knyps

  Byłem tam na weekend jest bardzo fajnie, czysto, właściciele ugodowi, słowni, spokojna część J.G.wszystko według opisu. Polecam

 3. Pola

  Pobyt Pod Arkadami był niezwykle przyjemny – czyściutko, ładny dom, i pokoje, bardzo miła gospodyni i blisko morza! BARDZO POLECAM :))

 4. Dorota i Romek Żabnica

  Okolica piękna. Wszędzie blisko. Pokoje bardzo ładne i zadbane. Gospodarze bardzo mili i sympatyczni. Polecamy tą kwaterę i pozdrawiamy właścicieli!

 5. Eligiusz Izdebski Warszawa

  Spędziłem kilka razy urlop POD Arkadami. Gospodarze bardzo mili. Atmosfera rodzinna.Pokoje bardzo czyste. Szczerze polecam. Zawsze chetnie tam wracamy.
  Wanda i Eligiusz Izdebscy

 6. Pobyt Pod Arkadami był niezwykle przyjemny – czyściutko, ładny dom, i pokoje zgodne z opisem, bardzo miła gospodyni.Spokojna okolica, blisko morza! BARDZO POLECAMY
  Beata Robert i Weronika

 7. Kasia,Robert i Zuzia Wasilewscy Warszawa

  Mieliśmy przyjemność gościć Pod Arkadami już drugi raz. Bardzo mili gospodarze. Czysto i przyjemnie. Polecamy.

 8. Zuzia, Kasia i Robert z Warszawy

  Mieliśmy zaszczyt gościć Pod Arkadami drugi rok z rzędu. Pobyt wspominamy bardzo miło. Blisko do morza, cicho i spokojnie oraz sympatyczni Gospodarze. POLECAMY!

 9. Piotr i Bernadeta

  Pod Arkadami to dokładnie to czego się szuka. Pokoje bardzo czyste, ładne i zadbane. Blisko do plaży i centrum. Gospodarze bardzo mili, sympatyczni i co najważniejsze dajacy komfort prywatności . Polecamy i pozdrawiamy właścicieli!
  P.S. W lato 2017 na pewno wrócimy.

 10. Piotr i Bernadeta

  SUPER POBYT – bardzo czyściutko, ładny dom, i pokoje zgodne z opisem, bardzo miła gospodyni, pełna anonimowość. Bardzo spokojna okolica, blisko do morza! BARDZO POLECAMY i na pewno wrócimy.
  Piotr i Bernadeta

 11. Angelika i Marcin Starachowice

  Pokoje Pod Arkadami to najlepsze noclegi w Jastrzębiej Górze. Świetna lokalizacja, pieknee pokojem z niezbędnym wyposażeniem, Do tego przemiła właścicielka. Szczerze polecamy

leave a comment

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.