podarkadamipokoje

O nas

image_3

Pensjonat „Pod Arkadami” w Jastrzębiej Górze oferuje swoim Gościom niezwykle wygodne i komfortowe pokoje z łazienkami i balkonami. Nasi Goście mogą wybierać spośród 12 umeblowanych pokoi cztero-, trzy-, oraz dwuosobowych.

W każdym z tych pokoi znajdują się wszystkie sprzęty potrzebne w codziennym życiu takie jak:
– telewizja i radio,
– lodówka i mikrofalówka,
– kuchenka gazowa,
– niezbędna zastawa kuchenna,
– sprzęt plażowy, taki jak parawany czy leżaki,
– dostęp do WI-FI,
– bezpłatny parking na terenie całej posesji.

Każdy z Gości chcący zatrzymać się w Naszym Pensjonacie z pewnością będzie czuł się tu jak w domu. Dzięki komfortowym i wygodnym pomieszczeniom, a także osobnej klatce schodowej i wejściu do pokoju każdy będzie czuł się swobodnie. W Naszym Pensjonacie nawet w środku sezonu można odpocząć w ciszy i zachwycić się urokami nadmorskich miejscowości.

Nasz nowo wyremontowany budynek zachwyca odwiedzający Gości, a dobrze zorganizowana przestrzeń dookoła domu pozwala na wykorzystanie jej ku rodzinnym rozrywkom, takim jak gra w badmintona czy wspólne grillowanie.

W galerii znajdującej się na naszej stronie internetowej mogą Państwo znaleźć zdjęcia zarówno pokoi jak i całej posesji. W razie pytam, bądź chęci złożenia rezerwacji zapraszamy do kontaktu poprzez formularz, a także numer telefonu (600 750 204).

Z chęcią ugościmy Państwa w tym malowniczym miejscu i sprawimy, że ten urlop w Jastrzębiej Górzez pewnością będzie należał do udanych!

Zapraszamy do Jastrzębiej Góry!

CF1A1459 CF1A1321 5 CF1A1304